Підпалюють і відривають краники: черкащани продовжують псувати питні фонтанчики

06 вересня 2016, 10:43

1473082916_susp

Черкасці облювали питні фонтанчики, що їх 17 штук було встановлено цього літа по всьому місті за ініціативи міської влади. Тут не лише п’ють воду. У фонтанчиках, які “потягнули” з міського бюджету 380 тисяч гривень, миють овочі, фрукти, тварин, дитячі іграшки, ноги й руки, пише Рідна Черкащина.

Крім таких випадків, зафіксовано й вандальне поводження, а саме: підпал фонтанчика (річковий вокзал), відірвані краники (БК “Дружби народів”), пошкодження корпусу (парк “Сосновий Бір”), облиття фарбою (Алея Путейка).

Працівники КП “Черкасиводоканал” звертаються до світлого розуму городян і просять використовувати питні фонтанчики за призначенням. “Вони встановлені за кошти громади, за ваші кошти, за кошти платників податків. Не будьте байдужими, робіть зауваження тим, хто неохайно користується ними, чи має намір пошкодити їх, – закликають “водоканалівці”. –  Звертайтеся до поліції ( за номером тел. 102), якщо бачите відверті хуліганські дії, які шкодять цим спорудам. У разі виявлення несправності звертайтеся до центральної диспетчерської служби нашого підприємства за тел. 37-35-33″.

Поділитись

Коментарі

Олена сказав:

А я не дивуюсь. Чого ще чекати вiд наших “европейцiв”? Хiба можна цьому бид…у влаштовувати “блага цивiлiзацii”? От дай таким безвiзовий режим, так вони ось так же будуть поводитися i там. Тiльки ТАМ швидко полiцiя “поставить на мiсце”, там не будуть церемонитися! Як же соромно за нас, за отих крадiiв металу, велосипедiв, золотих прикрас, якi зривають iз жiнок, бронзових скульптур, за оте безкультур”я, що оточуе нас ледь не щодня…Який безвiз? Яка Европа? Нам ще туди рано. Або европейцi розчаруються в нас остаточно.

Вгору