Підлітки розгромили завод на Черкащині

28 серпня 2019, 15:45

Підлітки розгромили завод на Черкащині

Охоронці Монастирищенського машинобудівного заводу виявили в зачиненому цеху підприємства. шістьох підлітків віком від 12 до 15 років. Вони трощили електрощитові підприємства. Ще трьох зловмисників упіймали на даху заводу, пише "gazeta.ua".

– Загальна сума збитків – близько 500 тисяч гривень, – каже директор підприємства Володимир Трохимчук. - Вандали добре знали, коли можна починати трощити. О 17-00 робітники вимкнули щитову з електронапругою, о 18-00 охоронці обійшли територію заводу. Все було спокійно. А вже о 19-10 налетіла банда, яка нищила на своєму шляху все і вся. Вони явно не на шматок хліба собі крали. Я ще не знаю, кому вигідно розтрощити ковальсько-штампувальний цех.

Директор говорить, що підприємство відновить свою роботу не швидко.

– Треба думати, де брати гроші на відновлення. Надії на те, що збитки відшкодують батьки затриманих немає. Звісно, буде слідство й суд, але це триватиме довго. До того ж майже всі вони із неблагополучних родин. Їм просто ніде взяти ці гроші.

Читайте також: На Черкащині підлітки розгромили кладовище.

Коментарі

Ольга сказав:

Ці ембіцили трощать могильні пам”ятники, тепер до заводського обладнання дібралися і гидко читати такі безглузді слова: “Надії на те, що збитки відшкодують батьки затриманих, немає”. Т о нехай відробляють! Якщо виростили отаких дебілоїдів, то й нехай відповідають! А якщо отак скиглити та розводити руками, то наступного разу ці виродки розгромлять щось “посолідніше”!

Вгору