“Підіймали тости за знайомого Володимира, а не за путіна”: черкаський депутат Замирайло виправдовувався в суді

31 січня 2023, 16:04

У Черкасах продовжуються судові засідання у справі депутата від колишньої партії ОПЗЖ Олександра Замирайла. Чоловіка обвинувачують у колабораціонізмі.

Сьогодні, 31 січня, суд досліджував письмові матеріали справи. Зокрема, експертизи наданих правоохоронцями записів розмов Замирайла з дружиною на предмет виправдання російської агресії та глорифікації ворога. Всього на експертизу було надано 40 розмов.

За висновками експертів, Замирайло з дружиною виправдовували російську агресію "благородною місією боротьби з нацизмом та фашизмом в Україні" та глорифікували президента рф владіміра путіна, схвалюючи його дії та бажаючи здоров'я.

Сам же Замирайло стверджує, що тости він підіймав за "знайомого Володимира", а не президента рф.

- Я хочу сказати, що в матеріалах вказано, що зі своєю дружиною я підіймав тости за путіна. Але ні про якого путіна ми не говорили, такого слова навіть не вживали. Просто говорили "Володимир", "Володимир Володимирович", це наш знайомий, - сказав Олександр Замирайло.

Також Замирайло каже, що на записах, які наявні в суді, він з дружиною дивився фільм та їхні обговорення на стосуються подій в Україні.

Прокурор же зазначив, що в матеріалах достатньо фраз, які підтверджують виправдовувався російської агресії Замирайлом, зокрема фраза "За победу россии на нашей многострадальной земле".

Наступне судове засідання у цій справі відбудеться 14 лютого о 14:30.

Нагадаємо, що Олександру Замирайлу повідомили про підозру в державній зраді в серпні 2022 року. За інформацією СБУ, він не лише виправдовував російську агресію проти нашої держави, а й планував очолити окупаційну адміністрацію на Черкащині.

На минулому засіданні, яке відбулося 11 січня 2023 року, суд досліджував аудіозаписи справи.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Микола. :

Бидло!

Вгору