Підбірка цікавих подій цього тижня для черкасців

25 лютого 2020, 22:02

Фото тематчне

Міркуєте, як корисно та цікаво провести час на цьому тижні? «Громадське: Черкаси» підготувало підбірку подій, які варто відвідати.

26 лютого

Лекція-концерт «Сучасна музика для народних інструментів». Зіграють на музичних інструментах учні музичної школи.

Stand-Up у Черкасах. «Cherkasy Stand-up club» запрошує на вечір комедії 18+.

27 лютого

Прем’єра фільму «Черкаси». Фільм «Черкаси» – воєнна екшн-драма за участі команди тральщика та творчої групи. На заході можна буде не лише подивитися фільм, а й поспілкуватися зі знімальною групою.

Із 17:00 по 20:00 у кінотеатрі «Україна»

Майстер-клас зі створення шпаківні «ШПакунок». Усіх охрчих покажуть нестандартний підхід у будівництві нового житла для шпаків. Треба взяти з собою свій макулатурний картон від старих чи нових пакунків, і прийти робити гарненькі унікальні шпаківні.

Із 18:20 по 20:20 у майстерні «PreciousLab», Чигиринська 11/1

28 лютого

Органний концерт. Зіграє о 18:00 у Черкаському музичному училищі імені Гулака-Артемовського на музичному інструменті органіст з Києва Максим Сидоренко.

29 лютого

Черкаська МаслянаНа святі буде стовп з подарунками для спритних, концертно-розважальна програма з Солохами, народні гуляння, веселі забави, конкурси для дітей та дорослих, відтворення народних обрядів, спортивні змагання.

Із 12:00 до 17:00 у парку "Сосновий бір".

1 березня

Майстер-клас з вив’язування намітки «Намітка – в ній жінка, як квітка». Намітка – це один із елементів традиційного старовинного головного вбрання заміжньої жінки. ЇЇ унікальність в тому, що в ширину вона сягає 50-60 сантиметрів, а в довжину 4-6 метрів. На майстер-класі покажуть, як вмістити таку кількість полотна на голові.

Із 14:00 по 15:00 у Черкаському обласний краєзнавчому музеї.

Netflix & англійська. Це перегляди документалок з попкорном і обговоренням, англійською. Буде цікаве кіно, англомовні спікери та попкорн.

О 18:00 у Ротарарі клуб «Черкаси Smile» Участь безкоштовна. Реєстрація тут

Cats Party. На дітей чекає шоу мильних бульбашок, протягом якого будуть трюки з бульбашками, мильний салют, снігова піна, буде можливість погратися з бульбашками, а також зануритися у гігантські бульки, тематичні фотозони та кенді бар. Дрес-код для діток: котячі вушка, вусики, хвостик.

Із 18:00 – 19:30 у "Cat Cafe", вул. Байди-Вишневецького, 19

Коментарі

Вгору