Під Радуцьким захиталось секретарське крісло? (документ)

26 лютого 2017, 13:25

Депутат Черкаської міськради Михайло Бінусов зареєстрував проект рішення про відставку секретаря міськради Олександра Радуцького. Проект рішення він оприлюднив у Facebook, пише Інфоміст.

“Давайте разом зірвемо план секретаря міської ради щодо незаконного імпічменту міському голові”, – підписав документ Бінусов.

Як ідеться у пояснювальній записці, підставою для припинення повноважень Радуцького є проект рішення щодо забудови Соснівки – його не було опубліковано за 20 днів до ухвалення, як цього вимагає закон.

Як стало відомо виданню із джерел у депутатському корпусі, в обранців нібито уже є необхідні 23 голоси для відставки секретаря.

Сам Радуцький у коментарі заявив, що “не впевнений” у цьому.

– Я не впевнений у цьому, тому що конструктив минулого року показав, що місто на очах змінюється. І про це говорять жителі міста, – прокоментував проект рішення Радуцький.

Він також зазначив, що поштовхом до почату реалізації плану з його відставки стала нібито остання сесія міськради, на якій виник скандал із депутатом міськради від ВО “Черкащани” Павло Карасем. Радуцький заявляє, що “руками депутатського корпусу Карась намагається захопити посаду керівника “Черкаситеплокомуненерго”. Саме після конфлікту Карася та Радуцького перший і вирішив ініціювати відставку секретаря.

Радуцький також зазначив, що на посаді секретаря бачить себе сам Михайло Бінусов.

Валентина сказав:

А Бінусов навчився вже подбирати підписи і мера,і секретаря,а може і самого Карася???

Черкащанка сказав:

Пусть Бинусов сначала закончит свои суды за магазин (бывший “Юность”). Судя по сюжету, там его подозревают в подлоге и незаконном присвоении этого помещения. Но на суды он специально не является и из-за этого дело всё время откладывают. Значит, в его интересах, чтобы это дело не дошло до логического конца? Кто ж теперь его выберет секретарём, если “рыльце в пушку”? Как уже достали эти “слуги народа” своими тёмными делами…

Вгору