Під Черкаською ОДА мітингували проти закриття “інформаційного фільтру” (фото)

20 листопада 2014, 17:18
Фото: Про Все

Фото: Про Все

У рамках всеукраїнського турне на підтримку недопущення ліквідації Національної експертної комісії з питань суспільної моралі під стінами Черкаської обласної державної адміністрації мітингували представники Всеукраїнського громадського об'єднання "Чесне слово".

Про це повідомляє кореспондент Про Все.

За словами керівника прес-служби цього громадського об'єднання Олега Поповичука, непідтверджену ще інформацію щодо можливого закриття Національної експертної комісії вони отримали з неофіційних джерел, наближених до адміністрації Президента.

- Ми вважаємо, що така комісія у сьогоднішніх умовах в Україні є досить важливою, адже саме вона є тим органом, який може фільтрувати і робить усе, щоб Україна не програвала інформаційну війну Росії, перешкоджає проводити проросійську пропаганду. Комісія є дієвою і має досить розгалужену сітку по всій Україні, - зазначив Олег Поповичук.

Черкаси стали другим містом після Києва, куди завітали представники "Чесного слова". Далі у планах ініціаторів відвідати Одесу, Вінницю, Житомир, Львів тощо.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Саме у Черкасах мітингувальники планують започаткуввти збір підписів на підтримку існування комісії.

- Також плануємо офіційно звернутися до губернатора області та голови облради, щоб вони підтримали цей формат або рішенням ради, або зверненням до Кабміну, - зазначив активіст.

Довідково:

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі (Нацкомморалі) створена Постановою Кабінету міністрів України від 17 листопада 2004року. Є постійно діючим державним експертним і контролюючим органом.

Основними завданнями Комісії є:

  • проведення експертизи продукції, видовищних заходів сексуального чи еротичного характеру та продукції, що містить елементи або пропаганду культу насильства, жорстокості, порнографії;
  • проведення аналізу процесів і тенденцій, що відбуваються у сфері захисту суспільної моралі, розроблення для органів державної влади та органів місцевого самоврядування рекомендацій з їх правового регулювання;
  • здійснення контролю за дотриманням законодавства у сфері захисту суспільної моралі.
Поділитись

Коментарі

Вгору