Під час снігопаду автодорожникам вдалося уникнути ускладнень в русі завдяки цілодобовій роботі

28 лютого 2018, 20:28

Цієї ночі на Черкащині спостерігалось значне погіршення погодних умову вигляді сильного снігопаду з хуртовинами та переметами.  У зв’язку з погіршенням погодних умов на Черкащині з 27 лютого упродовж всієї ночі, дорожні організації ДП «Черкаський облавтодор» працювали у цілодобовому режимі для забезпечення безперешкодного проїзду автомобільними дорогами державного значення, повідомляють у прес-службі САД у Черкаській області.

Роботи із очищення проїзної частини від снігу, для забезпечення безпечного і безперешкодного проїзду автодорогами загального користування державного значення, філіями ДП «Черкаський облавтодор» розпочалися о 12 годині 27 лютого на початку снігопаду. На автомобільних дорогах державного значення області цілодобово працювало понад 120 працівників та 112 механізмів, рух автодорогами області забезпечено. Завдяки злагодженій роботі філій ДП «Черкаський областодор» вдалося уникнути ускладнень в русі. Для боротьби з ожеледицею на дорогах та наслідками снігопаду 27-28 лютого було використано більше 600 тонн протиожеледної суміші.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що під час роботи спецтехніки водії транспортних засобів мають забезпечити її безперешкодний рух та не створювати заторів. Тож просимо ставитися з повагою до роботи працівників автодорожніх служб та надавати перевагу у русі спецтехніці, яка задіяна у ліквідації наслідків негоди. В той же час, водії великовантажних автомобілів повсякчас створювали аварійні ситуації та ускладнювали рух спецтехніки. І замість очищення доріг, працівники ДП «Черкаський облавтодор» були змушені, разом з поліцією, займатися буксируванням та витягуванням вантажівок.

Станом на ранок 28 лютого проїзд автомобільними дорогами загального користування державного значення у Черкаській області було забезпечено. Обмежень у русі для будь-якого транспорту на дорогах Черкащини немає.

Зважаючи на ускладнення погодних умов 1 березня, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв утриматися від поїздок на час негоди та забезпечити безперешкодну роботу снігоприбиральної техніки, адже це перш за все безпека усіх учасників дорожнього руху.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів. Служба автодоріг області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення робіт із зимового утримання автошляхів.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору