Під час рейдів екологи вилучили у браконьєрів понад 700 метрів рибацьких сіток

13 травня 2019, 09:20

Працівники Держекоінспекції Центрального округу постійно проводять рейди, під час яких звільняють Кременчуцьке водосховище та прилеглі води від браконьєрських знарядь лову (сіток). Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив начальник управління екологічного контролю Олександр Позняков.

Так, під час рейду з 10 по 12 травня 2019 нами виявлено та вилучено із води 9 незаконних промислових сіток, встановлених браконьєрами на Кременчуцькому водосховищі, поблизу населеного пункту Вереміївка. Загальна довжина сіток склала 700 метрів, вічко починаючи від 35 до 60 мм. В сітках знаходилась риба видів короп, лящ та карась загальною вагою 51 кг, обрахована шкода державі склала 24446 грн.

Крім того, на території Національного природного парку «Нижньосульський» та ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Сулинський» рейдовою групою затримано 2 громадян, котрі незаконно, в нерестовий період, пересувалися на човнах з метою вилову риби по території природно-заповідного фонду. На порушників за порушення вимог на об’єктах ПЗФ складено адміністративні протоколи за статтею 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Із приємного, практично були відсутні сітки в НПП «Нижньосульський» та Сулинському заказнику, поблизу населених пунктів Іркліїв, Коврай, Москаленки, Жовнино, Лящівка. Двигаємось вперед, наша робота дає результати!

Поділитись

Коментарі

Вгору