Під час пожежі у Кам’янці врятували 4 осіб, з яких 2 дітей

05 жовтня 2017, 21:03

4 жовтня у Кам’янці о 23:10 виникла пожежа в квартирі 5-ти поверхового житлового будинку  на вулиці Машинобудівній.

Пожежа сталася через коротке замикання електричної мережі бойлера. Вогонь став швидко поширюватися по квартирі, в якій на той час перебували 65-річний господар та його 3-річний онук. Водночас їдкий дим почав заповнювати сходову клітину під‘їзду. Відчувши запах диму мешканці квартир вдарили на сполох та звернулися за номером «101» до рятувальників.

У відповідності до плану реагування на пожежі у житлових будинках, до місця події були спрямовані не лише рятувальники Кам‘янської Державної пожежно-рятувальної частини №9, а й добровольці пожежної команди ТОВ «Кам’янський елеватор».

Від часу прибуття на місце пожежі, головним завданням для рятувальників був порятунок людей з палаючої квартири на 4-му поверсі та задимленої квартири розташованої поверхом вище.

Маючи у розпорядженні висувну драбину, що здатна діставати лише до третього поверху, рятувальникам під час порятунку людей довелось використовувати комбінований метод, поєднуючи висувну та штурмову драбини.

Діставшись квартири на п‘ятому поверсі по штурмовій драбині, де на порятунок чекали матір із донькою, рятувальники спустили 14 річну дівчину на землю по драбині. Її матір, вдягнувши на неї спеціальний апарат на стислому повітрі, вивели із небезпечної зони по сходовій клітині.

В цей час із палаючої квартири на 4-му поверсі, рятувальники винесли у безпечне місце 3-річного хлопчика та його 65-річного діда. Врятованих, які під час пожежі отримали чисельні опіки, фахівці ДСНС передали до рук лікарів швидкої медичної допомоги. Після надання першої медичної допомоги потерпілих каретою «швидкої» було терміново госпіталізовано до Центральної районної лікарні.

Під час ліквідації пожежі, співробітниками ДСНС, окрім 4 врятованих людей, із небезпечної зони було проведено евакуацію ще 14 мешканців будинку.

Завдяки оперативним та професійними діям Служби порятунку пожежу о 23:40 локалізовано, а о 23:55 ліквідовано.

У ліквідації пожежі приймало участь 2 пожежно-рятувальних автомобіля та 7 чоловік особового складу.

За повідомленням УДСНС України в Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору