Перший шар асфальту уклали на золотоніській об’їзній дорозі

23 жовтня 2019, 14:01

Перший шар асфальту уклали на дорозі, яка пролягає в об’їзд Золотоноші в напрямку  Києва. Мова йде про шлях Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, що на території Черкаської області. Цьогоріч планують відремонтувати 4 кілометри.

На це в серпні з держбюджету спрямували 226 мільйонів гривень. Про це Суспільному повідомив заступник начальника Служби автодоріг області Денис Труденко.

На дорозі укладають щебенево-піщану суміш та вирівнюють поверхню. Регулюють процес за допомогою спеціального пульта, - говорить майстер із ремонту шляхів Олександр Язвенюк. Потому укладатимуть три шари асфальту сумарною товщиною 25 сантиметрів.

За планом, шлях розширять, на спусках і підйомах облаштують водовідведення, на розв’язках буде освітлення. Загальна протяжність дороги Н-08 державного значення – 644 кілометри. Із них - у межах Черкаської області 88 кілометрів.

Далекобійник Сергій Шмагун цією дорогою їздить до Кропивницького. Каже, весь шлях вкритий ямами та вибоїнами. Цю дорогу збудували у 80-х роках минулого століття. Із того часу це перший капремонт шляху.

Зі слів Дениса Труденка, у 2020 мають відновити ще 8 кілометрів цієї дороги. Гарантійний термін капітально відремонтованого шляху становитиме 10 років.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору