Переселенці у Черкасах хочуть будувати власне житло

22 березня 2015, 13:41
IMG_2701

Фото Про все

Чимало переселенців, які були змушені покинути рідні домівки й перебратися жити до Черкас, готові лишитися у нашому місті назавжди. Але для цього їм потрібне житло. Кошти на його зведення готові надати іноземні донори.

Про це в коментарі "Про все" розповів керівник ГО "Спільнота біженців з Донецька та Сходу України" Олександр Лавриненко.

- На сьогодні для людей найголовніше - це житло. У квітні закінчиться допомога, яку виплачувала біженцям держава, а як далі - невідомо. Нині більшість живе на зйомних квартирах, безкоштовного житла всім не вистачає.  У двохкімнатній квартирі може мешкати і по десять осіб, - розповідає Олександр Лавриненко. - Людям дуже важко. Тому ми й створили громадську організацію, щоб допомагати один одному.

Частина біженців, за словами пана Олександра, хочуть повернутися додому. Та є й такі, хто розуміє, що повертатися нікуди, й готові остаточно осісти у Черкасах.

- Є закордонні донори, які готові вкладати кошти в житло для переселенців. Але вони ставлять умову, що фінансування виділять тільки громадській організації. Дати гроші державі вони не готові, - каже керівник громадської організації.

На його думку, ці кошти можна спрямувати або на доведення до ладу якоїсь черкаської недобудови, або на зведення житла з нуля.

- Тому для нас зараз дуже важливо, щоб нам або землю виділили, або дали інформацію по недобудовах, - роз'яснює Олександр. - Потім потрібно, щоб цей об'єкт передали на баланс нашої громадської організації. Однак ті об'єкти, які ми поки дивилися, знаходяться у приватній власності. Тому, як на мене, вихід із ситуації - будувати.

Такі ж об'єкти підшуковують і по області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору