Переселенець із Луганщини реалізував свій потенціал на Драбівщині

17 листопада 2016, 06:33

foto

Влітку 2014 року Олексій Скриннік залишив власну домівку у м. Луганськ, власну справу з надання послуг по сантехнічним роботам, широке коло клієнтів та переїхав з сім’єю на Драбівщину. На новому місці чоловік змушений був розпочинати все з самого початку.

Самостійно знайти роботу у чужому місті виявилося складно. Тому вже восени Олексій звернувся за допомогою до Драбівського районного центру зайнятості. Фахівці центру запропонували йому взяти участь у громадських роботах підсобним робітником у Драбівській селищній раді. Водночас чоловік охоче брав участь у інформаційно-консультаційних заходах: семінарах з техніки пошуку роботи й підготовки резюме, тренінгах для внутрішньо переміщених осіб, а також відвідував роботодавців.

Вже невдовзі, після чергової співбесіди з роботодавцем, Олексій, за направленням центру зайнятості, був працевлаштований охоронцем у Драбівську центральну районну лікарню. Зарекомендувавши себе відповідальним працівником, керівництво закладу врахувало побажання чоловіка знайти роботу за фахом і перевело його на посаду слюсаря-сантехніка цієї ж лікарні.

«З самого дитинства я полюбляв ремонтувати різні речі – від іграшок до різних побутових приладів. Тому і робота в мене була у сфері надання послуг, зокрема виконання слюсарних та сантехнічних робіт. Переїхавши на нове місце проживання я намагався влаштуватися за фахом і згодом досяг своєї мети. Для успішного ведення діяльності завжди притримуюся свого життєвого креда: «Відмінно виконана робота на замовлення клієнта – душевне задоволення та висока репутація для мене», - відзначив Олексій Скриннік.

За інформацією прес-служби Драбівського РЦЗ

Поділитись

Коментарі

Вгору