Переселенець із Донбасу переграв золотоніських шахістів

14 січня 2015, 14:25

1

Особливо масовою була першість Золотоніського району з шахів, що наприкінці грудня відбулася в Золотоніському районному будинку культури. Цей турнір вже став традиційним. У ньому взяли участь 42 учасники, в тім числі й міські любителі шахів. Найбільш представницькою була команда з Гельмязова, пише Черкаський край.

Головним суддею першості району був досвідчений шахіст,депутат районної ради-голова постійної комісії з питань освіти,культури,фізкультури і спорту, директор Ковтунівського навчально-виховного комплексу Іван Малий.

Серед сільських спортсменів перше місце зайняв Віталій Кукало з Чапаєвки, який тепер проживає в Києві, але не полінувався прибути на першість у Золотоношу. На другому місці – Сергій Решітько з Новодмитрівки, на третьому – Микола Синьоок, який виступав за Хрущівку.

Справжньою сенсацією турніру став виступ на ньому переселенця з Донбасу Андрія Чопорова, який виступав за місто. Він блискавично обіграв усіх гравців і набрав 9 очок із дев’яти можливих. Він колишній працівник шахти. Андрій Чопоров, Анатолій Стукалов, Микола Гуков очолили турнірну таблицю.

Високі результати продемонструвала й жіноча команда-Олена Задорожня з Бубнівської Слобідки, Віра Масюк з Чапаєвки, Ганна Слюсаревська з Гельмязова. Не залишилась непоміченою гра Лесі і Лілі Наумейків із Шабельників,а також переселенки Уляни Угренінової, котра тепер мешкає в Чапаєвці.

Переможців турніру нагородили почесними грамотами.

Коментарі

Вгору