Переможці конкурсу скрипалів та віолончелістів зіграли з Черкаським симфонічним оркестром

28 квітня 2017, 18:42

Мистецьке свято всеукраїнського масштабу. У Черкасах відбувся І Відкритий конкурс скрипалів та віолончелістів імені Мирона Полякіна. Сьогодні в Черкаській обласній філармонії нагородили переможців цього конкурсу. Нагадаємо, що в ньому брали участь 35 учасників із різних куточків України, зокрема й Черкащини, повідомляє «Нова Доба».

Оцінювали конкурсантів у чотирьох вікових категоріях: від шести й до 20 років, солісти, малі форми та ансамблі.
− Перемога в конкурсі дає стимул навчатися, адже саме за успішного навчання, учень зможе їздити на конкурс й показувати себе та знайомитися із іншими виконавцями, − зазначила директор Черкаської школи мистецтв Наталія Комарова.
Деякі з виконавців вразили суддів наскільки, що один з членів журі – Золтан Алмаші − навіть відзначив конкурсанту від свого імені.
− Мене найбільше вразили виконавці з малих міст, наприклад скрипальки з Бердичева, віолончелістка з Прилук, яку я власне й захотів відзначити, − зазначає член журі.

Жоден із переможців не пішов без нагород: грамоти, медалі, кубки, а лауреати конкурсу - Софія Плахцінська зі Львова та дует Марії Лясковець та Анни Федул з Бердичева, отримали грошові винагороди від спонсорів − Ротарі клубів «Черкаси-центр» та «Черкаси».
Після нагороджень 12 переможців мали змогу виступити з Черкаським академічним симфонічним оркестром.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору