Переїхавши зі Сходу молодий гітарист реалізовує свій талант на Черкащині

17 січня 2018, 08:53

У зв’язку з подіями на Сході України Олексій Кочетов залишив у місті Донецьку власний будинок, сценічну кар’єру та переїхав разом з батьками проживати на Черкащину в м. Шполу. На новому місці молодий чоловік змушений був розпочинати все з самого початку.

Самостійно знайти роботу у чужому місті виявилося складно. Тому вже влітку, Олексій звернувся за допомогою до районного центру зайнятості. «Я – творча особистість і для того, щоб досягнути своєї мрії завжди рухаюся вперед, щодня вчуся новому, пізнаю незвідане, осягаю нові вершини. Тому під час пошуку роботи намагався  бачити можливості, а не перешкоди!», - наголошував чоловік.

До переїзду на Шполянщину Олексій закінчив навчання в Дніпропетровській  академії музики ім. М. Глінки та отримав спеціальність викладача початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, артиста оркестру і ансамблю. У вільний від навчання час музикант складав музику в різних стилях і жанрах. У свої 22 роки вже мав досвід виступів у філармонії з власними творами, брав участь в телевізійних музичних програмах.

Після звернення до центру зайнятості молодий чоловік активно брав участь у інформаційно-консультаційних заходах: семінарах з техніки пошуку роботи й підготовки резюме та тренінгах для внутрішньо переміщених осіб. Завдяки тісній співпраці районного центру зайнятості та Шполянської міської об’єднаної територіальної громади вже восени фахівці центру запропонували Олексію роботу на посаді методиста Шполянського міського будинку культури, на яку він із задоволенням погодився.

Сьогодні молодий гітарист сповнений творчих планів, охоче бере участь в міських культурних заходах та мріє про створення власного гурту.

За повідомленням Шполянського РЗЦ.

Вгору