Пенсійний фонд розповів про нові електронні сервіси

18 вересня 2020, 14:00

Електронні послуги Пенсійного фонду України презентував Голова правління Євгеній Капінус представникам медіа різних регіонів, зокрема і Черкащини. Пресконференція, присвячена новим сервісам, відбулася сьогодні в столиці. У онлайн-режимі до пресконференції долучилився начальник Головного управління Фонду в Черкаській області Світлана Зінник. 

Захід відбувся за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Трансформація фінансового сектору».

Євгеній Капінус детально розповів про кожен із нових сервісів на вебпорталі Фонду: «Пенсійний калькулятор», «Електронна трудова книжка», «Автоматичне призначення пенсії» та мобільний застосунок «Пенсійний фонд». Зокрема, акцентував, що «найкращий сервіс – той, який людина не бачить». Тож нині Пенсійний фонд прагне створити всі умови, аби людина максимально швидко і легко могла вирішити свої пенсійні питання і – за можливості – дистанційно.

Трансляцію онлайн-пресконференції можна переглянути на офіційному каналі Пенсійного фонду України на відеохостингу YouTube за покликанням:

 https://www.youtube.com/watch?v=FhEPWj92hhI.

Ззначимо, що на Черкащині користувачами вебпорталом є понад 60 тисяч осіб (фізичних осіб – 59 467, юридичних осіб – 746). Цього року зареєструвалася 5 721 особа (із початку року кількість зросла майже на 10 %).

На сьогодні до Головного управління надійшло 3 402 звернення на оцифрування трудових книжок (опрацьовано 99%).

Для призначення пенсії в автоматичному режимі звернулося 197 жителів області. Із початку запровадження сервісу призначено 127 пенсій. У Черкасах, Золотоніському, Кам’янському, Городищенському та Монастирищенському районах цією послугою скористалося найбільше людей.

Саме електронний формат надання послуг дав можливість у нових умовах вирішити чимало пенсійних питань дистанційно та зберегти здоров’я відвідувачів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору