ПАТ “БАНК ФОРУМ” та АТ БАНК “МЕРКУРІЙ” зарахували до категорії неплатоспроможних

17 березня 2014, 14:47

13 березня Правління Національного банку прийняло постанови про зарахування ПАТ "БАНК ФОРУМ" та АТ БАНК "МЕРКУРІЙ" до категорії неплатоспроможних. На підставі цих документів, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) запровадив тимчасові адміністрації та призначив уповноважених осіб у цих банках.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Звертаємо увагу, що Фонд гарантує кожному вкладнику відшкодування коштів за його вкладом. Кошти відшкодовуються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком про віднесення банку до категорії неплатоспроможних і початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, установленого на дату прийняття такого рішення, незалежно від кількості вкладів в одному банку. На сьогодні гарантована сума відшкодування за вкладами становить 200,0 тис. грн.

Водночас у Національному банку працюють над створенням прозорих та зрозумілих правил роботи в банківському секторі, що дозволять оздоровити банківський сектор, посилити відповідальність банків перед вкладниками, а відтак і надійність їхніх заощаджень.

Вгору