Партія “Вільних демократів” представила своїх кандидатів

25 вересня 2020, 09:40

24 вересня відбулася презентація команди кандидатів від партії „Вільних демократів“, яка братиме участь у виборах до міської ради 25 жовтня. Захід порадував креативом.

Невипадково партійці зібрались не на центральній площі міста, а на покинутому військовому полігоні в ПЗР. Саме на цьому місці вже мав би височіти сучасний Палац спорту. Проте, влада міста свого часу проігнорувала перспективний проект, залишивши містянам захаращений пустир на роки. Символічно рушивши до бульдозера, який почав розчищати територію пустиря, команда Партії вільних демократів заявила про свою рішучість перетворити на квітучу оазу не лише забутий полігон, але й усе місто.

Директор корпорації «Група Венето», депутат Черкаської міської ради та кандидат на посаду Черкаського міського голови Олександр Згіблов зауважив, що веде за собою найкращу команду. Бо вона формувалась не спонтанно, не має людей випадкових та недосвідчених. Команда Згіблова не стоїть у черзі на роботу в міську раду, бо згуртувала людей самодостатніх, що не просто хочуть, а реально можуть змінити Черкаси.

- Вважаю, що у владі повинні бути люди, які дійсно вміють, знають і можуть зробити якісні зміни у місті Черкаси, - впевнено заявив Олександр Георгійович. - Коли ми формували нашу команду,звертали увагу на професійний досвід, фаховість та людські якості кандидатів. До складу команди увійшли і лікарі, і освітяни, військові, інженери, ефективні управлінці, підприємці, ветерани АТО, волонтери та громадські діячі. Я вважаю, що така фахово багатогранна команда і має прийти до міської ради. Вона яка зможе провести у місті якісне реформування всіх сфер життя.

До команди Партії вільних демократів, зокрема, увійшли — управлінець та громадська діячка Ніна Набокіна, благодійниця та громадська діячка Тамара Борисова, депутат Черкаської міської ради Тарас Коломіець, будівельник Сергій Іванов, економіст, фінансист Оксана Бердник, підприємець Анатолій Рудницький, депутат міської ради, вчитель зош. №10 Інна Михайлюк, ветеран українсько-російської війни, член Збірної України „ Ігри Нескоренних“ Артем Лукашук, підприємець, фахівець IT-сфери, Микола Бондаренко, голова ОСББ Майя Лебедєва, громадський активіст Руслан Милокост, представники малого та середнього бізнесу Андрій Іл’єв, Леонід Запорожець, військовослужбовець, юрист Олександр Байда, Богдан Шишко , Віталій Бондар, полковник Сергій Чередниченко, журналіст Сергій Кузляєв, активістка Ірина Лапська, представник команди Олександр Ільченко.

- Завдань, які ми собі ставимо за мету, у нас багато. Потрібно навести лад у сфері ЖКГ. На мою думку, вже зараз важливо терміново вирішувати питання вивезення сміття та зниження тарифів за комунальні послуги. Це не є неможливою до виконання проблемою, - зауважив Олександр Згіблов. - Так, у ПЗР є 70будинків, де з початку нового опалювального сезону можливо знизити тарифи на тепло на 25 %. Ми знаємо, як це зробити у законний спосіб. Черкасці мають жити комфортно та отримувати якісні послуги. Натомість влада вичавлює з них останні копійки. Ми однозначно маємо це зупинити. Бо ми знаємо, як змінювати місто. Вміємо, можемо, і знаємо як !

Слід нагадати, що Партія вільних демократів вже багато років працює над тим, аби створити достойні умови для фізичної активності як для дітей, так і дорослих. Облаштовує спортивні території міста, шкіл та садочків.

Зокрема , Партія Вільних Демократів встановила 37 баскетбольних щитів у дворах багатоповерхівок та 64 щити – на спортмайданчиках шкіл, облаштувала 28 дитячих розвиваючих ігрових майданчиків по всьому місту. Вона інвестувала 2 мільйони 500 тисяч гривень у ремонт та оновлення спортивної зали школи №18.

Близько 10 років ПВД ініціює утвердження програми страхової медицини в місті. Цього року, не дочекавшись підтримки влади, за приватні кошти, був наданий страховий супровід від коронавірусу 7 тисяч першокласників та педагогічних працівників. В умовах сучасних епідемічних загроз такі дії партійці вважають найбільш актуальними.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору