Партія “Основа” готується до парламентських виборів

11 квітня 2019, 10:32

Партія "Основа" готується до парламентських виборів Партія «Основа» йде на парламентські вибори. Таке рішення було прийняте 8 квітня на зустрічі лідерів цієї політичної сили, під час якої «Основа» підбила перші підсумки участі в президентській кампанії, пише "Наш день".

За перший для партії великий політичний цикл, «Основа» сформувала надійну команду аж до виборчих дільниць, вибудувала системну комунікацію з виборцями, зуміла донести до людей програму партії і її позицію з основних питань життя України, отримала позитивну реакцію виборців на запропонований партією прагматичний підхід до управління державою, розвитку економіки й досягнення миру.

В «Основі» підкреслюють, що ця партія – єдина в Україні політична сила, яка напередодні першого туру президентських виборів змогла поставити інтереси держави вище власних амбіцій і прийняла рішення підтримати найбільш сильного опозиційного кандидата як альтернативу чинному главі держави.

«У переломний і драматичний момент кампанії, коли стало зрозуміло, що влада розгорнула систему масштабних фальсифікацій і підкупу, ми прийняли важливе для себе рішення, про яке не шкодуємо. Ми поставили інтереси України вище особистих амбіцій і запропонували всім проукраїнським політикам шлях об’єднання навколо конструктивної програми й демократичних цінностей. Ми підтримали кандидата, який мав високий шанс виграти вибори і був найкращим з ТОП-3 претендентів на пост глави держави. На жаль, інші кандидати не знайшли в собі мужності об’єднатися, що й призвело до виходу Порошенка до другого туру. У другому турі ми не закликаємо голосувати «за» конкретного кандидата. Оскільки, на нашу думку, ні один, ні другий претенденти не мають чіткої стратегії досягнення миру й реального плану виходу з економічної кризи. Від результатів цих виборів ми не чекаємо істотного позитиву для України. Але при цьому послідовно закликаємо голосувати проти Порошенка. Вважаємо, що на чолі з ним Україна ще п’ять років точно буде жити все гірше», – йдеться в заяві партії на її офіційній facebook-сторінці.

Партія "Основа" готується до парламентських виборів

Партія вважає, що ключову роль для України гратимуть парламентські вибори й склад нової коаліції національного компромісу – коаліції прагматиків і практиків. Коаліції, яка буде служити народу, а не інтересам однієї людини.

У зв’язку з цим «Основа» прийняла рішення про активну участь у парламентській кампанії.

Партія продовжить свою роботу як самодостатня політична сила й самостійний суб’єкт політичної діяльності.

Про варіанти взаємодії і можливі альянси з іншими проукраїнськими політичними силами, як вважає голова «Основи» Андрій Ніколаєнко, можна буде вести мову вже після того, як нинішній склад Верховної Ради встановить остаточну конфігурацію виборчого законодавства, за якою і будуть проходити вибори нового складу Ради.

Читайте такожЗаниження розміру прожиткового мінімуму — це спосіб пограбувати найбідніших, — Сергій Тарута.

Поділитись

Коментарі

Вгору