Паркан одного із заводів Черкащини розмалювали сакурами (фото)

13 квітня 2019, 23:01

Паркан одного із заводів Черкащини розмалювали сакурами (фото)

У Кам’янці, що на Черкащині, старі бетонні стіни хлібного заводу перетворились на квітучі сакури. Такий малюнок вирішила створити місцева майстриня Альона Дубина. Про це повідомляє «Вичерпно».

- Розмалювати стіни хлібного заводу у Кам’янці я захотiла ще два роки тому. Ідея з сакурами виникла, бо нещодавно поруч висадили справжню сакурову алею. Так я захотiла продовжити алею, відтворюючи її фарбами на довгому парканi, — зазначила Альона Дубина.

Нагадаємо, одна з найдовших сакурових алей, протяжністю у 780 метрів, з’явиться у Кам’янці. Презентацію дивовижі заплановано на 3 травня.

У цей час до міста Кам’янка з’їдуться всі мери міст України. Серед запрошених гостей очікують на візит послів двох дружніх до України країн — Японії ( як країни-популяризатора сакурових дерев) та Норвегії,( яка мимоволі спонукала кам’янчан до створення дивовижної алеї). Загалом у Кам’янці висадять 286 дерев японської вишні-сакури.

Загалом на проект, що отримав символічну назву «Алея дружби мерів України», заплановано витратити близько 8 млн грн. Зокрема, на придбання, доставку та висадку саджанців сакур — 880 тис. грн.

Поділитись

Коментарі

Вгору