Парк у Соснівці зменшився на 40 соток

04 червня 2015, 09:08

1430981069_sosnovka

Резонансне питання законності житлового будівництва між вулицями Ціолковського, Грузиненка, Золотоніської та Пожарського, яке ведеться впритул до території парку — пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Соснівський» обласного центру, стало предметом обговорення небайдужої екологічної громадськості Черкас.

Обстеження території об’єкта природно-заповідного фонду проведено комісією під керівництвом начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області М. Г. Клименка із залученням представників інститутів громадянського суспільства екологічного спрямування.

Окрім питання зменшення площі об’єкту природно-заповідного фонду майже на 40 соток, голова Громадської ради при Державній екологічній інспекції у Черкаській області Л.М.Ткаченкозвернула увагу на знищення реліктових вікових сосен, що зменшує площу зелених насаджень. Прикро від думок про «мрійників-любителів», які забажали забезпечити чистим повітрям лише себе та свої родини, розглядають Соснівку не як загальнолюдське надбання, а вважають приватною власністю.

Тож Громадська рада при Держекоінспекції у Черкаській області готує листи до Мінприроди України та Генеральної прокуратури, закликає черкащан активно залучатись до проведення природоохоронних акцій не лище в Черкасах, але й на обласних теренах.

За інформацією Держекоінспекції в Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору