Черкаський приладобудівний завод завдав державі збитків майже на 900 тис грн

04 червня 2015, 09:37

groshi-3

Порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 876 тис. грн, виявили фахівці Держфінінспекції в Черкаській області під час планової ревізії Публічного акціонерного товариства «Черкаський приладобудівний завод» (далі – Підприємство, ПАТ «ЧПЗ»). Контрольний захід охопив період з 01.07.2013 по 28.02.2015.

Про це повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області.

Зокрема, проведеною ревізією виявлено зайві нарахування та виплати надбавок і доплат на загальну суму понад 525 тис. грн, на які нараховано та сплачено внески до державних цільових фондів на суму понад 201 тис. грн.

Окрім цього, встановлено списання дебіторської заборгованості, термін позовної давності щодо якої минув (більше 3-х років), без проведення претензійно-позовної роботи, внаслідок чого Підприємству завдано матеріальної шкоди на суму 143 тис. грн.

Завдяки заходам, що їх вжили фінінспектори, ПАТ «ЧПЗ» відшкодувало збитки у розмірі 742 тис. грн.

За допущені порушення відносно 10 посадових осіб складені протоколи про адміністративне правопорушення, 5 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до прокуратури Черкаської області, ВСМ УМВС України в Черкаській області та Головного управління Державної фіскальної служби в Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору