Пара із Черкас відновлює стосунки на телевізійному шоу

12 жовтня 2019, 17:04

Владислав Заболотний і Катерина Моісеєнко прозустрічалися три роки, поки не пішло все шкереберть. Зараз пара відновлює стосунки на телевізійному шоу, - пише Zmi.ck.ua.

Коли дівчина завагітніла, Влад влаштувався поліцейським, а вона офіціанткою. Через постійну втому дівчини, в пари почалися проблеми. Одного разу коли Катя відмовила Владу в інтимі, він їй дав ляпаса. Через кілька днів вона втратила дитину, в чому звинуватила хлопця. Пара відразу розійшлася.

На проект "Екси" вони прийшли розібратися в своїх стосунках. Катерина хоче все налагодити та чекає від хлопця пропозиції одружитися. Влад також хоче розібратися, як жити надалі. Якщо вирішать лишитися разом, планує освідчитися.

За правилами проекту, 10 "пар" заселяються до будинку, щоб провірити свої почуття. Учасників чекають випробування, які допоможуть розкрити їх характери, ставлення одне до одного, найпотаємніші таємниці та справжні бажання. Наприкінці кожного тижня одна пара вибуває. Переможців проекту чекає крупний грошовий виграш.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору