П’ять Instagram-акаунтів, які “ведуть” черкаські пухнастики

06 квітня 2019, 18:38

Деякі власники вухатих та хвостатих із Черкащини настільки обожнюють ділитися кумедними світлинами своїх улюбленців, що створили їм особисті сторінки в інстаграм. Про п’ять цікавих акаунтів йдеться на сайті «in.ck.ua».

Стьопа –  шотландський прямовухий

Багатодітний тато, альфа-самець. Вважає, що не слід комплексувати, якщо маєте великі щічки, бо, за філософією Стьопи, у них – сама доброта. Цей білий пухнастик обожнює фотографуватися, навіть свариться, якщо його господарка забуває влаштувати йому фотосесію.

Баррі – аляскинський маламут

Цей пес знає, як підкорити поглядом – то він злий та хижий, то милий та добрий. Грайливий та активний пухнастий маламут на світлинах своєї сторінки демонструє граційність та дружність.

Лілуша – шотландська прямовуха

Смугаста кішка з грайливим настроєм. Лілуша дотягується язиком до носа, боїться води, обожнює їсти троянди і не уявляє свого життя без улюбленого каналу Аnimal planet. А якщо ви хочете робити селфі, запишіться до неї на майстер-клас, тому що ця панянка знає кілька секретів.

Шеріденс – золотистий ретривер

Шері ну дуже соціалізована собака. Вона не лише носить палки, риє ями та кайфує від прогулянки. Шері поціновувачка походеньок у кінотеатр, там навіть є її місце. А ще про Шері не раз розповідали на обласному телебаченні.

Лакі – французький бульдог

Любителька подорожей та активного відпочинку. Кожен день ця красуня досліджує різні локації міста. Ганяє качечок на озері, насолоджується промінням сонця на пляжі, а ще не забуває про стиль, зокрема про аксесуари.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору