П’ять команд із Черкас представлятимуть область на Всеукраїнському етапі шкільних ліг “Пліч-о-пліч”

12 червня 2024, 12:48

Сьогодні, 12 червня, делегацію школярів-спортсменів міста Черкаси, які вибороли право представляти Черкащину на Всеукраїнському етапі змагань „Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги“, відправили до Києва.

За підсумками ІV (обласного) етапу 5 команд закладів загальної середньої освіти Черкас вибороли право представляти область на V (Всеукраїнському) етапі змагань.

Це команди з футзалу та спортивного орієнтування Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30, баскетбольна команда дівчат Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24, волейбольна команда дівчат Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 та команда черлідерів Черкаського колегіуму „Берегиня“.

- Із січня 2024 року всі наші заклади загальної середньої освіти взяли участь у першому шкільному етапі "Пліч-о-пліч", загалом участь у змаганнях взяли близько 17 тисяч учнів. І от 5 команд-переможців за результатами чотирьох етапів відправляються до Києва на фінальні змагання, — говорить заступниця директора департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Марина Бакланова.

Змагання заключного етапу спортивних заходів відбудуться з 12 до 16 червня 2024 року у Києві. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору