Остапчук знову заговорив про ексдружину і аліменти

02 грудня 2020, 22:49

Уманський шоумен Володимир Остапчук продовжує залишатися в об'єктиві телекамер журналістів через своє гучне розлучення з Оленою Войченко.

Шоумен взяв участь у програмі "Неймовірна правда про зірок" і відповів на кілька запитань про особисте життя у бліц-інтерв'ю. Одним із питань було про зраду в шлюбі. Володимир відповів, що він ніколи не зраджував своїй дружині. Зазначимо, що Войченко запевняє абсолютно протилежне. Олена заявляла, що роман з Христиною (зараз дружина Володимира ) Володимир закрутив ще бувши з нею у шлюбі.

Також ведуча запитала шоумена, чи є правдою чутки про те, що він залишив після розлучення своїх дітей без аліментів.

- Це така дивна історія. Послухайте, ну ні! Я їх забезпечую. Повірте, це досить серйозна сума кожен місяць. З одного боку, може, я погарячкував, розповівши про це в пресі, - розповів ведучий "Маски".

За словами Володимира, з екс-дружиною Оленою Войченко він вчинив благородно і залишив їй усе майно, нажите разом. Також він повідомив, що соромно перед колишньою дружиною йому тільки за скандали перед донькою Емілією.

Поділитись

Коментарі

Анатолий :

Обратно Остапчук… Кому он ещё интересен кроме редактора “Про все”???…

Алена :

Несколько лет нас регулярно “уведомляли” о брако- и послеразводных интригах и скандалах четы Мухарский-Егорова. Теперь очередная пара (чтоб мы не скучали) – Остапчук-Войченко. Наберитесь терпения годика на 2-3.))) “И ЭТО пройдёт!” (царь Соломон)…..

Вгору