«Ощадбанк» відкрив нове відділення у Черкасах

20 травня 2014, 19:46

У центрі Черкас запрацювало нове сучасне відділення Державного ощадного банку України. Тепер, обіцяють працівники установи, черги в банківські каси залишалися позаду, а будь-яку послугу можна отримати всього впродовж кількох хвилин.

Під час урочистого відкриття відділення символічну стрічку перед входом до нього перерізали голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко та заступник голови правління «Ощадбанку» Антон Тютюн.

– Раніше перед «Ощадбанком» стояла проблема черг, нині, як бачимо, ці питання поступово вирішуються, – поділився Юрій Олегович. – Упродовж року більш як півсотні відділень різних банківських установ припинили свою діяльність, тому на фоні цього особливо приємно бачити розвиток. Тим більше обслуговували в Ощадбанку завжди на вищому рівні.

Працівники банку пояснюють – тут обслуговуватимуть приватних клієнтів та юридичних осіб. У новому відділенні для них функціонуватиме зона самообслуговування з інформаційно-платіжним терміналом, банкоматом та телефоном для зв’язку з Контакт-центром.

Досі у Черкаській області працювало 271 відділення ощадного банку, 20 з яких у обласному центрі.

– За роки незалежності ми переживали багато складних періодів, зараз теж склалася складна ситуація, – сказав начальник управління Національного банку України в Черкаській області Сергій Забудський. – Та Ощадбанк – це один із не багатьох, який достатньо спокійно переживає подібні етапи й приємно те, що нарікань на його роботу від клієнтів фактично немає.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору