Оршанецький навчальний центр випустив нових прикордонників

28 квітня 2016, 07:35

IMG_7994

У Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота пройшли урочисті заходи з нагоди випуску курсантів. 

Загалом свідоцтво про закінчення закладу отримали 172 випускники. Урочистості розпочалися на плацу Навчального центру з внесення Бойового Прапору. Від імені керівництва Навчального центру випускників привітав полковник Дмитро Коцеруба, побажавши міцного здоров’я та успішної служби. І звичайно ж зібралося багато близьких та рідних, що приїхали з усіх куточків України, для того щоб щиро привітати молодих прикордонників.

IMG_8033

Нині юнаки та дівчата, отримавши випускне свідоцтво та військове звання «молодший сержант», залишать стіни навчального закладу та продовжать військову службу в органах та підрозділах охорони Державного кордону. Випускники четвертого відділу підготовки молодших спеціалістів впевнені, що їм випала велика честь навчатися в Навчальному центрі, що носить ім'я генерал-майора Ігоря Момота, який загинув приймаючи активну участь в організації охорони та оборони Східних рубежів Державного кордону України.

IMG_8009

Хвилиною мовчання, згадали про прикордонників Навчального центру, які полягли на сході нашої держави. Вони були до останнього подиху вірні словам присяги.

IMG_7995

«Безумовно мені було важко і фізично і морально. Не легко давалися відмінні оцінки на заняттях з «прикордонного контролю», «тактики прикордонної служби», «адміністративного провадження», але я маю мету – стати хорошим фахівцем прикордонної служби і на совість виконувати свою роботу. Саме завдяки підтримці сім’ї – чоловіка і доньки, а також професіоналізму викладачів Навчального ценру, мені вдалося здолати всі труднощі в навчанні» - розповідає випускниця, молодший сержант Катерина Степанюк.

IMG_8039

 

«Події що сколихнули нашу державу змусили мене переосмислити стан речей у житті, та прийняти кардинальне рішення  - вступити в ряди Державної прикордонної служби України, та зайняти місце  поряд з відважними прикордонними воїнами, професіоналами своєї справи» - ділиться випускник, молодший сержант Богдан Романів.

За інформацією прес-служби Навчального центру Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору