Оршанецьких прикордонників тренують іноземні інструктори (фото)

23 вересня 2015, 17:50
Фото: Про Все

Фото: Про Все

У військовому містечку Оршанець проходить навчання 61 боєць із  регіональних мобільних загонів. Їх навчають інструктори з військового табору «Патріот». А також ділитись досвідом приїхали грузинські офіцери та ізраїльські інструктори.

- Оршанець – навчальний центр, який і за мирних часів готував бійців для прикордонної служби, - розповідає начальник управління професійної підготовки Департаменту персоналу, генерал-майор Артур Король. -  Зараз змінився час і тому наший напрямок навчань теж змінився.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Як зазначив Артур Король, завдяки власному досвіду та вмінням іноземних колег, на базі Оршанця хочуть проводити підготовку інструкторів, які зможуть навчати майбутніх бійців тактики боротьби, яка необхідна в АТО.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

- Головне завдання, що стоїть перед нами – навчити бійців мистецтва сучасного бою, - говорить керівник військового центру «Патріот» Костянтин Паршин. – Варто розуміти, що одна із головних умов успіху – злагодженість бойових підрозділів. Тому стараємося організувати командну підготовку. Навчальну роботу з прикордонниками проводимо систематично.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Навчати до Оршанця приїхав з Грузії і бригадний генерал Георгій Каландадзе.

- Уже 9 місяців ми займаємося навчанням на Україні, - зазначив бригадний генерал, колишній начальник генштабу Грузії Георгій Каландадзе. – Ми не лише віддаємо свій досвід, а й самі продовжуємо вчитись разом з ними. Адже серед прикордонників є ті, які вже були в АТО, а тому за плечима мають вже якусь базу навиків і знань.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Як повідомив Георгій Каландадзе, по завершенню навчання військові вмітимуть знаходити і знищувати противника, володітимуть спеціальною вогневою підготовкою, розумітимуться на тактичній медицині.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Оршанецькі прикордонники уважно слухають і записують, що говорять їм інструктори. Говорять, що вони можуть і хочуть навчатись.

- Я вже добре володію вогневою підготовкою, - ділиться враженнями боєць Олексій. – Зараз нас навчають виносити поранених з поля бою. Також навчають правилам поводження зі зброєю, взаємодіяти із собою та правильно влаштовувати засідки. Пізніше будемо проходити топографію.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

За словами Олексія,  найскладніше щодня витримувати великі фізичні навантаження. Військове спорядження, зброя – теж досить важкі. Лише один бронежилет, який на Олексію, важить 17 кг.

Навчатимуть прикордонників військової справи ще 5 тижнів.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Фото: Про Все

 

Вгору