«Орлята» українського кікбоксингу змагались у Черкасах

06 жовтня 2020, 14:05

З 1 по 4 жовтня в Черкасах на спортивному стадіоні «Манеж» за підтримки Асоціації дитячого та юнацького спорту України та Федерації кікбоксингу України «ВАКО» відбулись Всеукраїнські змагання присвячені пам’яті Павла Орла – одного із засновників кікбоксингу в СРСР та Україні.

- Павло Опанасович Орел був видатним тренером, який написав багато матеріалів для навчання. Він був членом Міжнародної федерації «ВАКО» і практично все життя присвятив спорту - зауважила Ольга Павленко, президент Федерації кікбоксингу України «ВАКО».

Поки тривали запеклі поєдинки, голова «Асоціації дитячого та юнацького спорту України» Андрій Стріхарський та президент Федерації кікбоксингу України «ВАКО» Ольга Павленко підписали Меморандум про партнерство, метою якого є проведення подібних заходів в майбутньому та всебічна підтримка, розвиток і популяризація спорту в Україні.

- Спостерігаючи за перебігом турніру, я побачив, що тут насправді зібралися справжні бійці. Дух переможця – це, як на мене, найголовніше, що має бути і в спорті і в житті. Тільки спортивна та активна молодь здатна побудувати успішну і щасливу Україну, - зазначив Андрій Стріхарський, нагородивши переможців та організаторів змагань.

За кубок України з кікбоксингу «ВАКО» спортсмени змагались в розділах Point-fighting, light-contact, kick-light, full-contact, low-kick та музичні вправи.Найбільше нагород вибороли команди з Харківської області – ДЮСШ «ХЗТД» та ЧКС «Вітязь», а також команда з Одеси – «Капітан». Загалом в турнірі приймали участь більше 150 учасників з усіх куточків країни. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору