Орленка звільнено з посади судді Соснівського райсуду Черкас

01 грудня 2017, 10:53

ВРП звільнила голову Соснівського районного суду міста Черкас Володимира Орленка з посади судді за вчинення істотного дисциплінарного проступку, пише "Інфоміст" з посиланням на на офіційний сайт ВРП.

Як зазначається в повідомленні, 31 травня 2017 року Третя Дисциплінарна палата ВРП ухвалила рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади судді.

У зазначених заявах скаржники вказували, що суддя Соснівського районного суду міста Черкас Орленко В.В. приймав рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо осіб – учасників масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до набрання чинності Законом України від 8 квітня 2014 року № 1188-VII "Про відновлення довіри до судової влади в Україні" у зв’язку з їхньою участю у таких акціях.

У своєму рішенні Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя дійшла висновку, що виявлені в ході дисциплінарного провадження відомості вказують на факти вчинення суддею Орленком В.В. істотного дисциплінарного проступку, несумісного зі статусом судді, що є підставою для звільнення його з посади.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору