Оренда квартир в Києві на Лігу Чемпіонів

15 травня 2018, 15:28

Вже 28 травня столиця буде приймати фінал Лігі Чемпіонів, тому питання оренди квартири в Києві на Лігу Чемпіонів стало особливо актуальним. Якщо ви звернули увагу, напередодні події ціни підскочили в декілька разів, а знайти житло стало практично неможливо...

Рекомендуємо портал оренди житла “Arenda” — він підійде як мандрівникам, так і веселій компанії, яка хоче зняти квартиру в центрі. Велика кількість варіацій житла ще залишалась вільною, тому треба не втрачати час, а бронювати з дня на день. Ви можете орендувати житло в Шевченківському, Подільському та Печерському районах. Краще домовитися стосовно саме Шевченківського района. Головна перевага сайта Аренда — всі квартири знаходяться поруч з метро, тому ви точно не спізнитеся на футбольний матч.

Будьте особливо обережні в день Ліги Чемпіонів, бо є велика вірогідність потрапити в натовп та отримати травму, тому старайтеся оминати великого скупчення людей (особливо в п'яному стані).

Встигніть забронювати апартаменти, щоб напередодні матчу першими відвідати стадіон пішки з кавою в руках та гарним настроєм.

Вгору