Опанувавши ковальське ремесло, черкащанин вирішив започаткувати власний бізнес

06 липня 2017, 17:58

Колишній безробітний Сергій Міняйло за освітою – електромеханік. Однак реалізувати себе у цій професії йому не вдалося. Тож він, звернувшись до Черкаського міського центру зайнятості,  зацікавився  проходженням професійного навчання за професією "коваль ручного кування", пише "Діловий регіон".

Навчання цій свого часу призабутій, а нині знову вельми затребуваній професії, проходило на базі Гощанського відділення ДНЗ "Рівненський центр професійно-технічної освіти". Тут слухачі, під час виробничого навчання,  вивчали основи ковальського зварювання металу, властивості металу під час кування і правки відповідних видів деталей, режим нагрівання сталі різних марок та принцип дії ковальського обладнання.

Нещодавно Сергій Міняйло успішно склав державну атестацію  та отримав документ державного зразка - свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації за професією "коваль ручного кування" 3 розряду. У планах чоловіка  започаткування власного бізнесу. Він  впевнений, що ковальська справа буде приносити і моральне, і матеріальне задоволення.

Коментарі

Вгору