Олімпійський день у Черкасах: найвитриваліші бігли 10 кілометрів (фото)

09 червня 2019, 13:29

Рухливо та яскраво в Черкасах відбувся Олімпійський день-2019. Близько півтори тисячі черкащан долучилися до активностей дня. Представники громадських організацій, влади, підприємств, навчальних закладів, спортивних шкіл, клубів здоров’я та просто жителі міста стали учасниками олімпійських забігів.

Найбільше охочих зібрала дистанція в 1,8 кілометри від площі Богдана Хмельницького до Долини троянд. Близько сотні учасників здолали тривалу дистанцію на 10 кілометрів, яка вперше відбулася в рамках Олімпійського дня.

Старт забігам дав чемпіон ІІІ Літніх Юнацьких Олімпійських ігор Іван Тищенко. Флешмоб-зарядку провів для бігунів фітнес-експерт Андрій Нестеров. Маленькі ж черкащани змагалися на забігах в 30 та 60 метрів та на велоперегонах.

Всі учасники заходу отримали сертифікати та значки від Національного олімпійського комітету, а переможці – олімпійські сувеніри.

Організатори заходу – відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області, Черкаська міська рада, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, Черкаський обласний центр «Спорт для всіх», «HerbalifeNutrition».

Нагадаємо, Олімпійський день традиційно присвячується заснуванню Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року). Різноманітні масштабні заходи організовують по всій Україні упродовж місяця.

Поділитись

Коментарі

Вгору