Ми знайшли спільну мову, – Олег Винник розповів про творчий дует із Потапом (відео)

17 вересня 2018, 23:01

Ми знайшли спільну мову, - Олег Винник розповів про творчий дует із Потапом (відео)

Зірковий співак з Черкащини Олег Винник та Потап, які записали спільний дует, розповіли, як взагалі виникла ця ідея, йдеться у "Світському житті".

За словами Потапа, він давно мріяв записати композицію з Винником, проте не міг уявити, що це колись справдиться.

- Неочікувано, справді. Для нас теж неочікувано. Була мрія заспівати з Олегом Винником, але це нереально. Ну як, з самим Олегом Винником, та не може бути. Я побоявся про це мріяти. Але потихеньку, якось мені випав телефон Олега і я йому зателефонував. Ми зустрілися, і я зрозумів, що це така ж сама людина як і я. Творча, відкрита, дуже весела і дуже справжня, - почав розповідати Потап.

Ми знайшли спільну мову, - Олег Винник розповів про творчий дует із Потапом (відео)

У свою чергу Олег Винник додав, що вони зустрілися з Потапом і проговорили дванадцять з половиною годин поспіль.

- Ми розмовляли, як справжні чоловіки. Ми просто сиділи, вечеряли, говорили про музику і слухали пісні. Ми знайшли таку спільну мову. Ми обидва любимо ті ж самі пісні, тих самих жінок ми любимо, жінок України, - зауважив Потап.

Цікаво, що раніше, коли ще артисти не були знайомі особисто, Потап дозволяв собі жартувати на адресу Олега. Та, зізнається Винник, його жарти колеги зовсім не ображали. Навіть, навпаки.

Ми знайшли спільну мову, - Олег Винник розповів про творчий дует із Потапом (відео)

- Кожен його стьоб у мою сторону – це настільки було талановито. Я дуже ціную людей, які талановито роблять меми з мене, ще якусь річ. Я реально сміюся з цього, мені приємно, що є у нашому шоу-бізі талановиті люди. А що від Потапа, скільки я не чув, фізично ми тоді не були знайомі, але чув від нього репліки, мені було приємно реально чути від колеги такі зважені, розумні, вдалі і суто що мене стосується. І я сказав про те, що під час зустрічі з Потапом руку потисну, - прокоментував Винник.

Як розповіли артисти, записали вони композицію "Найкращий день" наступного дня після того, як зустрілися.

- Я пам’ятаю, коли ми записали вже в студії її, це було на наступний день після посиденьок. Пам’ятаю, пишу Потапчику, кажу:  "Льош, ну що там, вибрали, все змонтували?". А він пише: "Все було круто. Якби у мене було волосся, то стало б на диби, - пригадав Винник.

За інформацією прес-служби телеканалу "1+1"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору