Офіційно: Воронов звільнився з посади директора департаменту освіти Черкаської міськради

15 січня 2021, 10:01

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов написав заяву на звільнення за власним бажанням. Про це він повідомив у мережі "Фейсбук".

Видання "Вичерпно" повідомляє, що заяву на звільнення підписав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вчора, 14 січня. Воронов написав заяву за власним бажанням у зв’язку з тим, що виграв конкурс на посаду директора Державного навчального закладу "Черкаське вище професійне училище". Там готують продавців, верстатників, пекарів-кондитерів, кухарів, барменів, офіціантів тощо.

Зазначимо, що Сергій Воронов очолив освітню галузь Черкас 13 березня 2018 року та пробув на цій посаді майже три роки.

- Сьогодні, після місцевих виборів, бачення міської влади дещо змінилось. Політика - така справа. А витрачати всю свою життєву енергію на боротьбу за крісло - нема ніякого бажання. Саму посаду завжди використовував аби бути корисним іншим. І мені приємно, що це часто вдавалось робити, розв’язуючи ті чи інші питання, постійно будучи на зв’язку з учасниками освітнього процесу, працюючи 24/7, - прокоментував своє звільнення Сергій Воронов.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору