Одарич вважає, що власники алабаїв повинні сісти за грати

20 квітня 2015, 15:27

68fdaf150014fee0b846916421e760c3

Скоєння кримінального злочину, яке потягло за собою завдання шкоди середньої тяжкості, - таку справу, на думку міського голови Черкас Сергія Одарича, потрібно порушувати правоохоронцям проти власників алабаїв.

Про це він повідомив сьогодні під час прес-конференції.

- Сьогодні я буду спілкуватися з начальником УМВС області Владиславом Пустоваром з цього приводу.  Мене засмучує позиція правоохоронців, які кажуть, що накладуть на власників собак штраф у розмірі  50 грн, оскільки більше нічого зробити не можуть. Правоохоронці свідомо порушили кримінальну справу за неправильною кваліфікацією. Я вважаю, що у цьому випадку ми маємо скоєння кримінального злочину, яке потягло за собою завдання шкоди середньої тяжкості.  Ця стаття передбачає санкцію до 7 років ув'язнення і вона дозволяє міліції вилучити знаряддя злочину. Ці собаки мають бути примусово вилучені, а їхні господарі приятгнуті до відповідальності, - розповів очільник міста.

За його словами, вилучити алабаїв у межах адміністративної справи не можливо. Зробити це можна лише перекваліфікувавши статтю.

- Тому я буду повторно переконувати начальника УМВС дати доручення і бути об'єктивнішим. Потерпілій завдана шкода як мінімум середньої тяжкості.  Людина мінімум два місяці має проходити курс лікування і реабілітації. А середня тяжкість настає з 21 дня лікування. Це очевидні речі, і чому правоохоронці закривають на це очі, я не знаю, - наголосив мер Черкас.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору