Одарич і Коваленко так робили, а тепер і Ткаченко

12 листопада 2014, 11:06
Фото - Юрій Ткаченко/Facebook

Фото - Юрій Ткаченко/Facebook

Сьогодні голові Черкаської обласної державної адміністрації Юрію Ткаченку виповнюється 42 роки.

Як відзначатиме Юрій Олегович свій День народження, не знають навіть його колеги. Із сьогоднішнього дня він узяв відпустку на три дні – вперше за 8 місяців своєї роботи. Про це у коментарі «Новинам Черкащини» розповіла заступник директора Департаменту інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Олена Петрова.

За її словами, очільник області проведе ці дні із родиною: швидше за все, День народження святкуватиме за межами Черкащини.

На роботі зараз його заміняє заступник голови ОДА Віталій Коваль, оскільки більше немає кому: першого заступника голови ОДА Наталію Старікову позавчора, 10 листопада було звільнено з посади. Підставою для звільнення стала її заява про припинення повноважень.

Юрій Ткаченко – 9-й голова Черкаської ОДА. Призначений на посаду 15 березня 2014 року за квотою партії «УДАР».

Раніше Юрій Олегович працював у банківській сфері, очолював Державну податкову адміністрацію Черкаської області, був депутатом Черкаської облради.

Його попередником був виходець із Донецька Сергій Тулуб, який зараз перебуває у міжнародному розшуку за підозрою в розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах.

Нагадаємо, 26 червня свій 47-ий День народження мер Черкас Сергій Одарич святкував поза межами міста, перебуваючи цього дня у відпустці. А 9 вересня голова Черкаського облради Валентина Коваленко свій півстолітній ювілей також відзначала, взявши цього дня відпустку. Святкувала чиновниця у 4-рьох зірковому готелі "Дніпро".

Як бачимо, практику брати відпустку чи відгул у свій день народження черкаські владці застосовують із задоволенням.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору