Очільник Лисянщини став на захист Московського Патріархату

22 травня 2015, 08:05

1432197795_velbivecГолова Лисянської райдержадміністрації Олександр Вельбівець став на захист місцевої УПЦ Московського Патріархату та приструнив журналістів комунального видання «Понад Тікичем».

Причиною всього стало те, що очільник району є прихожанином церкви Московського Патріархату, а журналісти видання, яке фінансується з районного бюджету, мали сміливість взяти інтерв’ю у священника УПЦ Київського Патріархату який побував на фронті у якості капелана, пише Кропива.

У матеріалі який вийшов 2 травня в № 18 газети «Понад Тікичем» «Священник-капелан Володимир: Зараз час випробувань і терпіння» служитель розповів про потребу підтримки духовного духу українських військових та відмові у прославлянні носіїв «руського мира» патріарха УПЦ МП Кирила.

За інформацією з місцевого журналістського середовища, за наполяганням голови РДА вже в наступному 19№ газети вийшов інший матеріал – лист від нібито мирян та церковнослужителів Московського Патріархату під назвою «Один Господь».

В листі миряни звинуватили журналіста та священника-капелана у роздмухуванні між конфесійної ворожнечі, прославляли єдину канонічну церкву Московського Патріархату та стверджували, що УПЦ КП ніколи не набуде визнання.

Духовний фронт зараз є важливою складовою загального фронту протистояння російській агресії і коли представники влади стають на захист та прославляння Московського Патріархату, тиску на журналістів - це як мінімум має викликати занепокоєння вищого керівництва області. Хоча дивлячись на політичну карєру очільника РДА така поведінка виглядає не дивною, як говориться колишніх регіоналів не буває.

1432197992_gazeta

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Корсунчанин :

Скыльки ще нечисті у владі. Коли вже нормальні прийдуть.Текст коментаря

9-й квартал :

А хто автор статті?І взагалі- дайте вже спокій Вельбівцю.Звинувачення в «регіональстві»? Ще вчому? А ви всі святі?

Вгору