Облрада не змогла відсторонити директора “Фармації”

27 листопада 2014, 16:18

борисенкоСьогодні депутати Черкаської обласної ради намагалися відсторонити від виконання службових повноважень директора КП «Фармація» Олега Борисенка, по якому є звернення від УБОЗу у зв’язку із провадженням у справі про адміністративне правопорушення.
- Є ряд тих порушень, які були засвідчені комісією, тому є необхідність висловити до цієї особи недовіру. Він ігнорує депутатським корпусом і головою облради. Комісію, яка була створена, він не допускав на перевірку. Чому така позиція, якщо людина працює чесно і прозоро? – обурено заявила голова облради Валентина Коваленко. Водночас депутат від «Батьківщини» Михайло Мушієк заявив, що справа проти директора КП порушена «за дуже серйозною статтею».

- Він забув, мабуть, що є комунальне підприємство облради, і ми маємо право зробити перевірку. Там дуже серйозна стаття. Якщо так себе вести, то може бути й гірше, - пригрозив Мушієк.

Сам Олег Борисенко не отримав слова з трибуни, однак встиг заявити у своє оправдання, що є рішення суду про закриття справи за відсутністю правопорушення.

Врешті депутати не підтримали пропозицію відсторонити Борисенка від виконання своїх повноважень: «за» проголосували лише 33 депутати.

Поділитись

Коментарі

Вгору