Обласний оперативний штаб підтримуватиме безпеку в час новорічно-різдвяних свят

24 грудня 2015, 06:33

8721

У регіоні створено обласний оперативний штаб для сталого проходження опалювального сезону, безперебійного функціонування об’єктів життєзабезпечення та оперативного реагування на виникнення надзвичайних ситуацій під час проведення новорічних та різдвяних свят.

Про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства ОДА Сергій Демиденко.

Він зазначив, що в області на місцях організовано роботу диспетчерських служб, розроблені аналогічні накази з урахуванням місцевих умов, працюватимуть оперативні штаби для керівництва роботами з ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій. Також розроблено систему роботи цілодобових аварійних бригад на підприємствах життєзабезпечення, їх укомплектованість працівниками, автотранспортом, паливно-мастильними матеріалами, технікою.

– Для розчищення доріг, вулиць, тротуарів та прибудинкових територій в населених пунктах області від снігу та ліквідації наслідків негоди підготовлено 192 одиниці комунальної спеціалізованої прибиральної техніки, – поінформував Сергій Миколайович. – Також місцевими органами влади укладені договори для залучення 351 одиниці додаткової спеціалізованої техніки у сторонніх організацій, зокрема райавтодорів, сільськогосподарських та приватних підприємств.

Наразі комунальними підприємствами області заготовлено 32,1 тис. тонн піщано-соляної суміші, створено запас шанцевого інструменту – 9,3 тис. одиниць (лопати, ломи, багри).

Для забезпечення утримання доріг загального користування в зимовий період передбачено залучати ДП «Черкаський облавтодор».

Окрім того, Сергій Демиденко повідомив, що проведено регламентні випробування автономних та резервних джерел живлення на підприємствах, що належать до сфери управління місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, забезпечено їх паливом. Створено необхідний резерв палива для роботи котелень. На випадок відключення електропостачання найбільш уразливих категорій споживачів (лікарні, дитячі садки, школи, інтернати, заклади соціальної сфери) готові 53 пересувні та 12 стаціонарних електростанцій.

Відповідні заходи визначено і з метою недопущення нещасних випадків серед населення.

– При загрозі та в разі виникнення надзвичайних ситуацій вживатимуться всі необхідні заходи, які сприятимуть безпечній життєдіяльності населення, – підкреслив наостанок Сергій Демиденко.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору