Обласну ДЮСШ для осіб з інвалідністю може очолити паралімпійський чемпіон

10 листопада 2022, 09:10

Паралімпійський чемпіон 2004 року, заслужений майстер спорту України Антон Скачков може очолити обласну ДЮСШ для осіб з інвалідністю на 5 років, якщо його кандидатуру підтримає сесія обласної ради. Таке рішення ухвалила конкурсна комісія.

Переможець конкурсного відбору Антон Скачков має 24 роки трудового стажу. Починав інструктором-методистом в "ІНВАСПОРТі", був також спортсменом-інструктором збірної команди України з легкої атлетики Укрцентр "ІНВАСПОРТ", а з 2018 і по цей час працював заступником директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю.

У своїй конкурсній пропозиції по розвитку школи Скачков зауважив, що основне завдання для цього комунального закладу - створювати умови для людей з інвалідністю вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, брати участь у змаганнях.

Серед глобальних цілей на наступні 5 років він зазначив:

  • удосконалити систему залучення дітей з інвалідністю до реабілітаційно-оздоровчих та спортивних заходів. Зокрема, відкривати гуртки за місцем навчання, забезпечувати транспортування дітей на заняття тощо;
  • покращити підготовку спортсменів високого класу та спортивного резерву серед осіб з інвалідністю;
  • популяризувати масовий та професійний спорт серед дітей з інвалідністю тощо.

За інформацією пресслужби Черкаської облради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору