Обласній дитячій лікарні повернуть 26 тисяч

28 січня 2015, 11:14

2d67150fd66efdf53b11e938a69d99f6

Рішенням господарського суду задоволено позовну заяву прокуратури області про визнання недійсною угоди та стягнення на користь Черкаської обласної дитячої лікарні безпідставно виплачених коштів у сумі 26 тис грн.

Так, з’ясовано, що у 2014 році за наслідками реалізації процедури державної закупівлі між дитячою лікарнею та одним з підприємств міста укладено договір поставки медикаментів.

У подальшому на підставі додаткової угоди вартість медикаментів була збільшена та передбачало відшкодування підприємству сум, необхідних для сплати податку на додану вартість.

Однак, як встановлено прокурорською перевіркою, товариство, яке здійснювало поставку медикаментів, не повинно сплачувати податок на додану вартість, оскільки вказані медикаменти включені до переліку товарів, які не обкладаються цим податком, а основний договір взагалі не передбачав можливість збільшення вартості поставки.

За результатами перевірки та з метою захисту інтересів держави прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення з вказаного товариства зайво одержаних коштів.

Наразі судом позов задоволено, інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Коментарі

Вгору