Обласні депутати задовільнили прохання свого колеги про відставку

27 червня 2018, 20:39

Депутата обласної ради від фракції “Свобода” Віталія Чміля позбавили депутатських повноважень згідно заяви. За таке рішення проголосували 49 народних обранців, повідомляє “ІнфоМІСТ”.

Натомість депутатом імовірно має стати Ірина Онищенко. Згідно з даними сайту ЦВК, Онищенко 32 роки. Вона працює комплектувальником на підприємстві “Ореста”. Член ВО “Свобода”. Родом із села Гладківщина Золотоніського району.

8 лютого ввечері Віталія Чміля затримала канівська поліція за нетверезе кермування. На нього було складено протоколи за ст. 126 (Керування транспортними засобами особами, які не мають права керування або водіями, які не мають при собі чи не пред’явили для перевірки відповідних документів), ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), ст. 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця).

Сам Чміль заявляв працівникам поліції, що він є депутатом облради, та відмовився проходити освідчення на стан алкогольного сп’яніння. Нині справу розглядає суд.

Згодом у ВО “Свобода” заявили, що інцидент вивчають, а рішення щодо подальшого членства у партії і депутатства Чміля має ухвалити партійний суд.

Коментарі

Вгору