Обласні депутати вирішили дофінансувати районні лікарні області

12 березня 2020, 15:11

Сьогодні на сесії Черкаської обласної ради депутатом від ВО "ЧЕРКАЩАНИ" Олександром Коваленком було запропоновано надати центральним райлікарням області додаткове фінансування на придбання обладнання.

Про це повідомляє кореспондент "Про все"

На зазначені цілі було запропоновано перенаправити 3 мільйони гривень, які зменшені по програмі підтримки діяльності органів виконавчої влади та віднесені до вільного залишку.

На думку обранця, ці кошти дозволять центральним районним лікарням області придбати необхідне обладнання, що дасть можливість підписати договори із НСЗУ та підготуватись до впровадження другого етапу медичної реформи.

- Зараз вкрай необхідно виділити ці додаткові кошти, адже 20 років закупівля медичного обладнання для центральних районних лікарень Черкащини з обласного бюджету фінансувалась мінімально. Зараз же лікарням потрібно підписувати угоди з Національною службою здоров'я України, вимоги якої досить жорсткі. Наразі лише одиниці районних лікувальних закладів готові до підписання угод. Звісно, коштів замало, але вони життєво необхідні. Тим паче в контексті введення карантину по всій країні, - зазначив Олександр Коваленко.

Ініціативу ВО «ЧЕРКАЩАНИ» було підтримано 52 голосами.

Коментарі

Вгору