Обласна влада шукає гроші

19 березня 2014, 14:27

Найближчої сесії депутати Черкаської обласної ради вирішуватимуть, як затягти фінансові паски області, відмовитися від непотрібних видатків та вкластися в бюджет, передбачений для області на цей рік, інформує Vechirka.net.

– Аби зекономити бюджетні кошти, ми вже скоротили половину водіїв комунального автотранспортного підприємства Черкаської облради. Із 22 справних машин десять виставляємо на аукціон. Як витратити кошти, отримані від їхнього продажу, вирішуватиме обласна рада. Якщо на цей рік на АТП було передбачено понад три мільйони гривень, то ми вже скоротили видатки на це підприємство до одного мільйона, – розповідає голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко. – Дуже жорстко і безкомпромісно підходитимемо до питання економії, хоч і розуміємо, що ці кроки викличуть невдоволення у багатьох чиновників, посадовців, працівників комунальних підприємств. Але у нас немає іншого виходу. Коли в усій країні біда, то й ми маємо затягнути ремені.

У обласній раді планують заощаджувати бюджетні кошти, знявши видатки на ЗМІ. Відмовляться тут і від друку поліграфічної продукції, відзначення пам'ятних та історичних дат. Цього року в апараті обласної ради обіцяють також не заповнювати вакантних посад, а голова обласної ради відмовилася від радника та помічника. Високопосадовцям доведеться жити лише на зарплату, відмовившись від виплат, надбавок і преміальних.

Також у обласній раді переглядають усі програми, розроблені адміністрацією Сергія Тулуба для викачування бюджетних мільйонів. Планують тут і закрити усі комунальні підприємства, які мертвим баластом висіли на обласному бюджеті.

Коментарі

Вгору