Обласна служба зайнятості запроваджує новий підхід у роботі з учнівською молоддю

22 січня 2018, 19:49

Своєчасна профорієнтаційна робота з учнівською молоддю щодо допомоги у виборі майбутньої професійної діяльності на сьогодні є основою запобігання молодіжного безробіття та розвитку трудового потенціалу країни. Тому обласною службою зайнятості запроваджується комплексне профорієнтаційне супроводження учнів випускних класів шкіл області, починаючи вже з 8 класу і до закінчення ними школи.

Розпочнеться багатоетапна робота з анкетування учнів 8-х класів з метою визначення напрямків професійної діяльності, які цікавлять школярів та проведення профорієнтаційних уроків. Наступним етапом комплексу заходів стане проведення професіографічних екскурсій на підприємства регіону за напрямками професійної діяльності з урахуванням анкетного опитування конкретних учнів.

У подальшому проведення психодіагностичного тестування з метою визначення сфери професійної діяльності даної категорії учнів, як під час групових заходів, так й під час індивідуальних консультацій.

На індивідуальну консультацію до фахівця з профорієнтації можна записатися самостійно на сайті державної служби зайнятості  – через рубрику «Електронні послуги» – обравши мету, дату та годину візиту.

Крім того, в ході профорієнтаційного супроводження продовж всього періоду навчання до випуску із загальноосвітнього навчального закладу учні матимуть можливість відвідувати  акції «Випускник», брати участь у профорієнтаційних уроках, КВЕСТах та інших інтерактивних заходах відповідного спрямування.

Саме такий сучасний комплексний підхід, з урахуванням всіх мінливих тенденцій ринку праці до вибору професії дітьми, дасть не швидкий, але надійний і перспективний результат.

За повідомленням відділу організації профорієнтації Черкаського ОЦЗ.

Коментарі

Вгору