“Новий тариф покриває собівартість виробництва і передачі кіловат-години”, – очільник “Черкасиобленерго” про здорожчання електрики

13 червня 2024, 11:48

З 1 червня був затверджений новий тариф на електроенергію для побутових споживачів. Він склав 4,32 грн, до цього за світло споживачі платили 2,64 грн.

Новий тариф прогнозовано діятиме до 30 квітня 2025 року, повідомив в.о. генерального директора ПАТ "Черкасиобленерго" Вадим Яненко.

Також він зауважив, що існує пільговий (нічний) тариф, який складає половину основного, тобто 2,16 грн. "Нічний тариф" діє з 23 до 7 години.

- Через здорожчання платіжка за електроенергію зросте приблизно на 285 грн. Цьому явищу передувала важлива причина - масовані ворожі обстріли, які знищили більше половини наших потужностей. Тому підвищення продиктоване саме такою ситуацією, - розповів Вадим Яненко.

Наразі в Україні триває наймасштабніша ремонтна кампанії енергетичної інфраструктури.

- Це підвищення тарифів буде використане саме на ремонт енергосистеми. Держава зробила акцент на тому, щоб розробити такий тариф, який би покривав собівартість виробництва і передачі кіловат-години, - додав Яненко

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Анатолій І. :

кому війна , а кому мать родна .Наразі в Україні триває наймасштабніша ремонтна кампанії енергетичної інфраструктури.Вірніше заміна старого гамна за мої гроші

Анатолій І. :

А як с… думають пенції хватить на розрахунок

містянин :

Україна отримає понад мільярд доларів для підтримки енергосектору від G7+, а від других ще не один міліард.Є що ворувати та брихати.Читайте новини в УКРНЕТ.

Тетяна :

Знову народ скидає на покращання устаткування бідному олігарху Ахметова. Який цинізм !

Нік :

Цей тариф, покриває хіба що мільйонні премії усіх хто до того причетний! Значно покриває кишеню ахметова, і усім хто в долі!!

Вгору