Новоспечений голова облради розповів про свої духовні цінності

24 листопада 2015, 09:10
вельбівець

Фото Про все

Голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець вже обживається у своєму новому робочому кабінеті. Серед перших речей, які чиновник привіз із собою - ікони. Розповідає, що саме цими іконами його благословили на посаду голови Лисянської РДА.

- У кабінеті вони будуть на найвищому місці, - каже Вельбівець. - Я їх тільки сьогодні привіз. Вони мені нагадують про те, що все треба робити з погляду християнської моралі. Я кожного разу заходив у кабінеті і виходив з молитвою. Більше поки ще нічого не привозив.

Олександр Вельбівець також розповів, що щонеділі ходить до церкви, а опісля грає у футбол.

- Я дуже мало сплю - просинаюся о 4 ранку. Лише в неділю дозволяю собі поспати до 5 ранку. Цього дня ходжу до церкви. А почав почав ходити після кримінальної справи та втрати батька. У мене був тоді такий розпач, що тільки церква допомогла, аби я не втратив здоровий глузд. Також кожної неділі по дві години граємо з друзями у футбол, - говорить про своє життя голова облради і додає, що і на цій посаді також спробує не змінювати звичний ритм вихідного дня.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня  під час засідання першої сесії Черкаської обласної ради VII скликання Олександра Вельбівця було обрано головою облради.

Поділитись

Коментарі

Вгору