Нові умови для сімейних лікарів пропонували на Черкащині (відео)

16 липня 2019, 14:35

Нові умови для сімейних лікарів пропоновували на Черкащині (відео)

17 тисяч гривень щомісяця, безкоштовне житло та одноразова виплата у розмірі 30 тисяч гривень після трьох місяців стажування. Такі умови для сімейних лікарів пропоновували у Мліївській об’єднаній територіальній громаді на Черкащині чотири місяці тому, інформує "UA: Черкаси". 

Зараз у Старосіллі працює сімейний лікар, у Млієві – терапевт та педіатр. Лікарка Наталія Назаренко, яка в амбулаторії в Старосіллі працює із березня, має шість років лікарської практики. Розповідає, що з нею підписало декларацію 1077 жителів села.

- Будь-який виклик. Не залежно від того заключена декларація чи ні. Люди мають бути обслужені обов'язково, - каже жінка.

В амбулаторії в Старосіллі Дитяча медсестра Людмила Клименко допомагає лікарці Наталії оформлювати декларації та інші документи.

- Чотири місяці вже працюємо з нею. Ми нею дуже задоволені. Вона в нас молодий, хороший спеціаліст. Щоб працювала ця лікарня, треба, щоб і люди щось допомагали. А ви ж знаєте, що якщо декларацію заключать в районі, то й послуги там будуть отримувати, - зазначає медсестра.

Детальніше - у сюжеті.

Коментарі

Вгору